Kurumsal

Her boyuttaki işletmenin, kamu ya da özel kurumun ihtiyacı arşiv sistemleridir. Evrak akışı ne boyutta olursa olsun evraklar başta hukuki sebeplerle arşivlenmek zorunluluğundadır. Hukuksal sebepler yanında işletmenin işleyişine yönelik evrakların da arşivlenmesi zaruridir. Bu evrakların saklanması kadar korunması da son derece önemlidir. Tüm bu ihtiyaçları göz önüne alarak üretimini yaptığımı arşivleme sistemleri profesyonel ünitelerdir. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimiz ile tasarımlarını ve de üretimlerini yaptığımız sistemler, arşivleme ihtiyaçlarınızın tamamını giderecek sistemlerdir. En küçük alanlarda en büyük depolamayı yapmak üzere üretilmektedirler.
Arşiv sistemlerimiz ile işletmenizin arşivlenecek tüm belge ve objelerinizi en yüksek standartta depolar ve dış etkenlerden korur. Arşiv sistemleri arşivlenen ürünleri dışarıdan gelebilecek toz, nem ve ışıktan korur. Dolap kapak ve raf araları fitillenerek her türlü dış etkenden koruma sağlanmaktadır. Dolaplar tamamen kapanarak dışarı ile irtibatları kesilmektedir. Bunun yanında merkezi kilit sistemi ile hem tamamen hem de bölüm bölüm kilitlenerek arşivlediğiniz tüm belge ve ürünleri izinsiz müdahalelerden de korur. Yine arşiv sistemlerimiz numaralandırarak ya da alfabetik olarak da bölümlendirilebilir. Böylece arşiv belgelerinizin depolanmasını da ulaşılmasını da belli bir standarda bağlamış oluruz. Böylece evrak ve belgeleriniz yüksek standartlarda saklama koşulları yanı sıra yüksek standartta da korunmuş olur. Aynı yüksek standartlar ile evraklarınız ihtiyaç anında kolayca ulaşılabilir.
Arşivleme sistemlerimizi birinci sınıf dkp sacdan ve birinci sınıf işçilik ile üretmekteyiz. Elektro statik boya ile boyadığımız sistemleri, standart renkler yanında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda boyayabilmekteyiz. Üretimini yaptığımız sistemlerin tamamı profesyonel olmak yanında modern sistemlerdir. Modern bakış açılarımız ile tasarımlarını ve üretimlerini yaptığımız ürünler ile arşiv bölümlerinizi estetik olarak da donatmaktayız. Arşivleme ve depolama sistemleri üretimlerimiz tüm ihtiyaçları gözeterek yapmaktayız. Bunun yanında standart üretimlerimiz dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da üretim yapmaktayız. Müşterilerimizin arşivlenecek ürüne ve arşiv olarak kullanacağı alana özel siparişlerini almaktayız. Tamamen müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda üretimler yapmaktayız. Yerinde aldığımız ölçüler ile proje hazırlamakta ve kişiye ya da kuruma özel sistemler üretip kurmaktayız.