Tekli Volanlı Arşiv Sistemleri

Şirketler, resmi kurumlar ve de kişiler değerli ya da önemli belgelerini saklamak için arşiv bölümlerine ihtiyaç duyarlar. Hukuki, maddi ya da kültürel değeri olan belgelerin ya da objelerin saklanması çoğu zaman mecburidir. Bu objelerin belli bir nizam içinde gruplandırılarak saklanması arandığında bulunması ve de kullanılması için de son derece önemlidir. Hem dağınıklığı engellemek hem de ihtiyaç halinde kolayca bulunabilir olması arşivin temel mantığıdır. Arşiv özetle belli bir nizam ile tasnif etmek, yüksek güvenlik ile saklamak ve de arandığında kolayca ulaşmaktır. Arşiv bölümleri ve arşiv sistemleri de bu mantıkla üretilmekte ve de kurulmaktadır. Burada yüksek standartlarda evrak ya da belgelerin gruplandırılması kullanım kolaylığı verir. Bunun yanında arşivlenen evrakın ya da eşyanın dış etkenlerden korunması da aynı öneme sahiptir.
 

Compact Arşiv Sistemleri

Arşiv sistemleri dışarıdan gelecek etkenlerden de evrak ya da objeleri korur. Fiziki şartlar ya da hava koşullarından kaynaklı nem, toz ya da ışığın saklanan objelerde hasar oluşturması engellenir. Bunun yanında bu sistemler içlerindekini yangın gibi afetlerden de korur. İstiflemek, korumak yanında arşivlenen ürünün kolayca bulunması da istenen fonksiyondur. Arşiv sistemlerimiz her tür kategorik arşivlemeye de uygundur. İstendiğinde farklı renklerde boyanacak çekmece ya da dolaplar yanında numaralandırmaya ya da alfabetik gruplandırmaya uygun üretilirler. Yine bu sistemler raylı tekerlek sistemleri ile kolay açılıp kapanan ve kapandığında tamamen kapalı konuma gelen sistemlerdir. Özel tekerlek ve ray sistemleri ile yerden tasarruf sağlarlar. Birim alanda çok daha fazla arşivlemeye izin verirler.
 
Kullanılış amaç ve kullanılacak yerin durumuna göre çok sayıda model barındırırlar. Compact arşiv sistemleri çok sayıda model ile karşımıza çıkmaktadır. Tek volanlı, iki volanlı, üç volanlı, dört volanlı modüler compact arşiv sistemleri olduğu gibi elektronik kontrol panelli ve raylı sistemler de söz konusudur. Standart üretimlerin ihtiyacınızı karşılamadığı durumlar da ise size özel boyutlarda arşiv sistemleri de üretilebilmektedir. Compact sistemler özel üretilen tekerlek ve raylar sayesinde son derece kolay açılıp kapanan ve de kapandığında tamamen kapalı duruma gelen sistemlerdir. Bu sayede birim alanda daha çok arşivleme imkânı verirler.

Tekli Volanlı Arşiv Dolabı, Tekli Volanlı Arşiv Sistemleri, Compact Arşiv Sistemleri - Tekli Volanlı

Özellikler

Compact Arşivleme Sistemi - Tekli Volanlı Detayları, Tekli Volanlı Arşivleme Sistemi Detayları

Not : Ölçüler standart olmakla birlikte,standart dışı ölçülerde ürün ihtiyacına yönelik özel ebatlarda üretim yapılır.